تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

عمدتا وسایل برقی آشپزخانه بدین دلیل خریداری می شوند تا شما را در آشپزی و تسریع این کار همراهی نمایند. به عبارت دیگر با خرید این دستگاه ها، دستیاران کاربلدی را به آشپزخانه خود راه می دهید که تا حد زیادی خیال شما را از بابت انجام کار راحت می کند. یکی از کاربردی ترین لوازم برقی آشپزخانه که تقریبا در هر آشپزخانه ای یافت می شود، مایکروفر، مایکروویو و سولاردام است که شما را در گرم کردن غذا ها و پخت آن ها همراهی می کنند. اما یک مشکل اجتناب ناپذیر برای همه این دستگاه ها ممکن است پیش بیاید و آن خرابی و نیاز به تعمیر دستگاه می باشد که در این زمینه تعمیرگاه کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر در کرج به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر مایکروفر، مایکروویو و سولاردام، آماده پذیرش تعمیرات دستگاه شما است. ما در این زمینه در تلاشیم تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کرج سرویس

 • دقت و سرعت بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های مایکروفر و مایکروویو را با بالاترین سرعت انجام می دهد.
 • انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر ماکروفر را در منزل خود دریافت نمایید.
 • مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات مایکروفر و مایکروویو، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز سرویس و تعمیر مایکروفر در کرج می تواند گزینه ای مناسب برای ارائه خدمات به شما در استان البرز باشد.

تعمیرگاه مجاز مایکروفر، مایکروویو و سولاردام در کرج

نکاتی که باید در هنگام استفاده از مایکروفر و مایکروویو به آن دقت کنید:

 • ترجیحا از ظروف مخصوصی که دستگاه در اختیارتان قرار می دهد برای پخت غذا استفاده کنید و از قرار دادن ظروف فوم، چوبی و فلزی در مایکروویو بپرهیزید.
 • از قرار دادن مایعات اشتعال پذیر در دستگاه ممناعت کنید.
 • مگر زمانی که تنظیمات مایکروفر خود را در حالت پاکسازی فضای درون دستگاه خود قرار داده اید، جدا از روشن کردن و خالی نگه داشتن دستگاه که آسیب جدی به موتور آن می رساند، بپرهیزید.
 • برای پخت و پز درون دستگاه از ظروف در بسته استفاده نکنید.
 • شی و وسایل سنگین را بر روی دستگاه مخصوصا در هنگام کار کردن آن، قرار ندهید.

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر مایکروفر و مایکروویو در کرج چه باید کرد؟

همه ی ما می دانیم هرچقدر هم دستگاه باکیفیت باشد، با این حال ممکن است خرابی هایی برای آن پیش بیاید. پس باید در پی مرکز معتبری برای رفع این مشکل باشیم.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروویو کرج سرویس، انتخابی مناسب و موثر در جهت رفع مشکل دستگاه ما است. همه ی تکنسین های این مرکز تعمیراتی در کرج آموزش دیده و در این راه متبهر و مجرب هستند.

همکاران ما در نمایندگی تعمیرات مایکروویو و مایکروفر کرج سرویس آماده خدمت رسانی و رفع مشکلات شما عزیزان هستند.

تعمیر کار حرفه ای مایکروفر و مایکروویو در کرج

مشکلات رایج در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

علل مختلفی در خرابی مایکروفر و مایکروویو دخیل هستند و نشانه های خرابی در یک دستگاه با یکدیگر تفاوت دارد. با توجه به سوالات رایجی که در این زمینه وجود دارد، تعمیرگاه مجاز کرج سرویس بعنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروویو و مایکروفر در کرج برخی از این علل و راه های رفع آن را با شما به اشتراک می گذارد.

علت خرابی ماکروفر ها در اکثر مواقع به نحوه استفاده از دستگاه مرتبط می شود که البته رعایت نکردن استانداردهای دستگاه، منجر به کوتاه تر شدن عمر مصرفی دستگاه می شود.

با گذر زمان و افزایش مدت زمان استفاده از دستگاهتان، ممکن است مایکروفر شما به مرور زمان دچار عیوب و مشکلاتی شود. از جمله:

 1. روشن نشدن مایکروفر و مایکروویو

یکی از متداول ترین مشکلاتی که با آن مواجه می شوید، روشن نشدن مایکروفر و سولاردام شما است. در صورت بروز چنین مشکلی در ابتدا جریان برق و پریز خود را بررسی کنید تا از در جریان بودن برق در پریز مطئن شوید. اگر در جریان برق مشکلی دیده نشد، احتمالا برد اصلی دستگاهتان دچار مشکل شده است. تعمیر برد اصلی مایکروفر کاری است کاملا تخصصی و به شما پیشنهاد می کنیم این کار را به تیم تخصصی کرج سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات مایکروویو و مایکروفر در کرج بسپارید.

 1. جرقه زدن دستگاه

ممکن است هنگامی که با دستگاهتان کار می کنید، متوجه جرقه ها متوالی در درون دستگاهتان شوید. در وهله اول باید دستگاهتان را از برق کشیده و آن را خاموش کرده و درون آن را خالی کنید. برای بررسی این عیب، در ابتدا ظرفی که در دستگاه قرار داده اید را بررسی کنید. اگر ظرفتان فلزی یا آلومینیومی نبود، احتمال می رود که مشکل از قطعاتی مانند مگنترون، خازن یا پایه فلزی دستگاه باشد.

 1. کار نکرن لامپ مایکروفر، مایکروویو یا سولاردام

گاها خراب شدن مایکروفر و سولاردام به معنای کار نکردن لامپ درونی دستگاهتان است. لامپ دستگاه ممکن است در سه حالت خراب باشد:

 • چشمک زن باشد
 • کم نور باشد
 • خاموش باشد

که البته روش های رفع هر یک با دیگری متفاوت است. برای مثال اگر لامپ دستگاهتان روشن نمی شود، به معنای سوختن لامپ است که باید آن را تعویض کنید. اگر تنظیمات دستگاهتان بهم ریخته باشد، نور لامپتان کم می شود و باید تنظیمات را مجددا انجام دهید. در انتها اگر لامپ شما چشمک زن باشد، بدین معنی است که لامپ شما نیاز به تعویض شدن دارد.

 1. از کار افتادن گریل دستگاه

در این حالت باید ترموستات، المنت و برد اصلی دستگاهتان را بررسی کنید. افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه مانند تعمیرکاران ماکروفر کرج سرویس، ترجیح می دهند در ابتدا ترموستات و المنت را بررس یکنند و اگر در این دو قطعه مشکلی را تشخیص ندادند، در مرحله آخر برد دستگاه را تعمیر می کنند؛ چرا که احتمال خرابی برد کمتر از هر قطعه دیگری است.

 1. سینی گردان مایکروویوتان نمی چرخد

یکی دیگر از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی گردان آن است. از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل، خرابی در موتور آن است. پس لازم است موتور سینی گردان را به طور کامل بررسی کنید و طبق نظر کارشناسان آن را تعمیر و حتی تعویض کنید. به شما پیشنهاد می کنیم حتما به تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لوازم خانگی در کرج مانند مرکز تعمیرات مایکروویو کرج سرویس مراجعه کنید تا مطمئن شوید  که قطعات تعویضی شما اصل و با کیفیت هستند.

 1. سوختن مداوم فیوز دستگاه

از دیگر علت های خرابی مایکروفر و سولاردام شما، سوختن فیوز است که برای رفع این مشکل لازم است خازن و دیود دستگاهتان را به طور کامل بررسی کنید. پس از اندازه گیری میزان ولتاژ دستگاه و خالی کردن ولتاژ خازن، اگر متوجه شدید این قطعه و دیود مشکل خاصی را نمایش نمی دهند، مگنترون دستگاهتان را بررسی کنید. این کار امری است کاملا تخصصی که ما به شما پیشنهاد می کنیم برای رفع هر چه بهتر این مشکل، دستگاهتان را به متخصصین مجرب در زمینه تعمیرات مایکروویو و مایکروفر در کرج، بسپارید.

 1. گرم نشدن غذا در مایکروفر

گاها پیش می آید که باوجود تنظیمات صحیح برای گرم کردن غذا، غذا آنطور که شاید و باید است گرم نمی شود. برای بررسی این مشکل باید چندین قطعه را به طور کامل بررسی کنید. خازن و دیود از اصلی ترین قطعاتی هستند که اغلب موجب خرابی دستگاه در این زمینه می شوند. توجه کنید که خازن مایکروفر به دلیل داشتن ولتاژ بالا، خالی کردن ولتاژ آن مهارت خاصی را میطلبد. برای این امر توصیه می کنیم دستگاه خود را به مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر کرج سرویس که متشکل از نیروهای کارآزموده است، بسپارید.

 1. خاموش شدن ناگهانی دستگاه

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که دستگاهتان در حین کار کردن، به طور ناگهانی خاموش شود. از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل، خرابی در میکروسوئیچ های درب مایکروویو است که باز یا بسته بودن درب دستگاه را به درستی تشخیص نمی دهد. از آنجائیکه باز کردن درب مایکروفر موجب توقف کار کرد دستگاه می شود، در نتیجه با خراب شدن این قطعه، مایکروویو به یکباره و ناگهانی خاموش می شود. تعویض میکروسوئیچ پیشنهاد ما در این شرایط است.

از دیگر عواملی که موجب خاموش شدن ناگهانی دستگاهتان می شود، خراب شدن برد اصلی و همچنین صفحه لمسی یا کلید های مایکروویوتان است. با توجه به اهمیت و حساسیتی که برد اصلی دارد، در ابتدا بهتر سایر قطعت را چک کنید و در صورت اطمینان از سالم بودن تمامی قطعات، برد اصلی را بررسی و تعمیر کنید.

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر مایکروفر و مایکروویو در کرج چه باید کرد؟

همه ی ما می دانیم هر اندازه هم که دستگاه از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد، با این حال ممکن است خرابی هایی برای آن پیش بیاید. پس باید در پی مرکز معتبری برای رفع این مشکل باشیم.

تعمیرگاه کرج سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج، انتخابی مناسب و موثر در جهت رفع مشکل دستگاه ما است. همه ی تکنسین ها و تعمیرکاران این مرکز در کرج آموزش دیده و در این راه متبهر و حرفه ای هستند.

همکاران ما در تعمیرگاه کرج سرویس آماده خدمت رسانی و رفع مشکلات شما عزیزان هستند.

تعمیرات مایکروفر کرج سرویس شامل چه برندهایی می شود؟

 تعمیرگاه کرج سرویس بدلیل دارا بودن کادری فوق حرفه ای، خدمات تعمیرات تمامی برندهای ماکروفر و ماکروویو را بصورت کاملا تخصصی انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *